WEB TASARIM

Çalışmalarımız

CC Holding World Ajans

CC Holding Arayüz Tasarımı + Panel Yazılımı


SCC Grup ve diğer tüm grup şirketlerinin bir isim altında birleştiği CC Holding firmasının arayüz tasarımını yaratıcı ekibimizle bitirip yayına aldık.


Siteye Git
Kargılı Otomotiv World Ajans

Kargılı Otomotiv Arayüz Tasarımı


Bursa'da otomotiv sektöründe hizmet veren Kargılı Otomotiv web sitesinin arayüz tasarımı konusunda bizi tercih etti, sektöre uygun renk ve grafiklerle çalışan ekibimizin projesi linkte!


Siteye Git
Artı 1 Mimarlık World Ajans

Artı 1 Mimarlık Arayüz Tasarımı


Çelik Çatı sektörünün öncülerinden Artı 1 Mimarlık web arayüz tasarımı konusunda bizi tercih etti, Türkiye'de bugüne kadar hayata geçirdiği görselleri kullanarak hazırladığımız tasarım yayında!


Siteye Git
Aktrade World Ajans

Aktrade Dış Ticaret Arayüz Tasarımı


CC Holding Grup şirketlerinden olan Ak Trade Dış Ticaret firmasının sektöre ve müşteri portföyüne uygun şekilde hazırlanmış web arayüz tasarımı yayında! incelemek için aşağıdaki butona tıklayınız.


Siteye Git
İrem Naturel World Ajans

İrem Naturel Arayüz Tasarımı


Türkiye'de kozmetik ürünler konusunda başarılı projelere imza atmış ve tüm Türkiye'ye satışlarına devam eden İrem Naturel firmasının web arayüz tasarımı ve ürün satış takibi modülü bulunan panel yazılımını başarıyla gerçekleştirdik.


Siteye Git
Detox Çayı World Ajans

Detox Çayı Arayüz Tasarımı


Mabella Kozmetik firmasının Skinnymint çayı için bizden talep ettiği Detox Çayı temalı web arayüz tasarımını başarıyla bitirdik. siteyi incelemek için aşağıda bulunan butona tıklamanız yeterli..


Siteye Git
E-Zayıflama World Ajans

E-Zayıflama Arayüz Tasarımı


CC Holding ve World Ajans'ın ortak projesi olan E-Zayıflama projemize ait web sitemizin arayüz tasarımını ve panel yazılımını başarıyla bitirdik, şimdi inceleme zamanı! tasarıma göz atmak için aşağıdaki butona tıklayın..


Siteye Git
Sadun Yapı World Ajans

Sadun Yapı Arayüz Tasarımı


Şanlıurfa'da Yapı ve İnşaat sektörüne yeni bir soluk getiren, Şanlıurfa'yı yeniden inşaa eden firma Sadun Yapı'nın web arayüz tasarımı an itibariyle yayında! incelemek için ne yapman gerektiğini biliyorsun! :)


Siteye Git
Slm Well World Ajans

Slm Well Arayüz Tasarımı


Kozmetik ürün satışında kendini Avrupa'ya kanıtlamış Slm Well'in arayüz tasarımını bitirdik, Gürcü'ce ve Rusça dil seçenekleriyle hazırladığımız arayüz tasarımı yayında!


Siteye Git
Roof Çelik World Ajans

Roof Çelik Arayüz Tasarımı


Çelik çatı sektörüne yeni bir soluk getiren Roof Çelik Çatı Sistemleri web arayüz tasarımında bizi tercih etti. Firma kurumsalına uygun renk ve materyaller kullanılarak kurumsal ve hareketli bir arayüz tasarımını daha bitirmiş olduk.


Siteye Git
Kayıpen World Ajans

Kayıpen Arayüz Tasarımı + Panel Yazılımı

Bursa'da pencere sistemleri denildiğinde akla gelen ilk firma Kayıpen Ahşap Pencere Sistemleri web arayüz tasarımında bizi tercih etti. Html5 + Css3 'le kodlanmış arayüz ve gelişmiş yönetim paneliyle www.kayipen.com yayında!


Siteye Git
İremwrap World Ajans

İremwrap One Page Arayüz Tasarımı

Son zamanların en çok sipariş alan ürünlerinden İremwrap için eğlenceli ve kullanışlı bir one page arayüz tasarımı hazırladık. Hızlı ve güvenilir şekilde sipariş verebilirsiniz.


Siteye Git
Bakarafarm World Ajans

Bakarafarm Arayüz Tasarımı + Panel Yazılımı

Bursa'nın iddaalı besi çiftliklerinden Bakarafarm web arayüz tasarımı ve panel yazılımında bizi seçti. Logo renkleri ve tasarımı esas alınarak ilerlenen arayüzün yanında detaylı ziyaretçi kontrolü yapabilen yönetim paneli aktif edildi.


Siteye Git
CC SHOCK World Ajans

CC Shock One Page Arayüz Tasarımı

Tek ürün odaklı ve tek sayfa halinde tasarlanan CC Shock arayüzünde ürün baz alınarak buz ve kadın görsel ve metinleri ağırlıklı olarak kullanıldı.


Siteye Git
Hiranur A.Ş. World Ajans

Hiranur A.Ş. Arayüz Tasarımı

2016 yılında Mersin'de kurulan Hiranur Dış Ticaret firması arayüz tasarımı ve panel yazılımlarında bizi tercih etti. Kurumsallığın yanı sıra eğlenceli bir arayüze sahip arayüzü aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.


Siteye Git